HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Vedoucí provozu- logistika- CHOMUTOV - SKVĚLÁ MZDA

Náplň práce:

- analýza, optimalizace a návrh procesů ve skladové logistice za pomoci partnerů
- uskutečnění a dohled nad všemi novými procesy
- sběr důležitých dat pro produktivitu, kvalitu a následně převzít zodpovědnost za jejich implementaci a zlepšení procesů
- schopnost okamžité reakce na požadavky zákazníka: změny stávajících procesů a zavedení nových procesů
- denní komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- min. SŠ
- zkušenosti s logistikou, projekty a vedením týmu
- znalost NJ nebo AJ
- soběstačnost, analytické myšlení, práce ve stresu

Životopis v ČJ a v cizím jazyce, který ovládáte

Nabízíme:

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
- zajímavé mzdové ohodnocení
- zaškolení a průběžná školení
- 5 týdnů dovolené a další

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chomutov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s. r. o.

Kontakt

Ing. Klára Malá
Školní 1902
430 01  Chomutov-Chomutov
Česká republika
Telefon: 725 960 656