HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Finanční účetní - Kadaň - na dobu určitou

Náplň práce:

- účtování pokladny, přijatých faktur
- podpora při přípravě Intrastatu
- příprava přiznání k DPH a kontrolního hlášení
- kontrola a rekonciliace vybraných rozvahových účtů
- 2 výrobní závody

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou)
- praxe na obdobné pozici min. 1 rok, znalost účetnictví (bude prověřeno testem)
- znalost účetního IS (ideálně Oracle, SAP, JDE) výhodou
- znalost práce na PC (Microsoft Office), uživatelská znalost MS Excel
- AJ - mírně pokročilá úroveň (bude prověřeno testem)

Nabízíme:

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kadaň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Klára Malá