HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Marketing manažer/ka - B2B - AJ - od 70.000 Kč

Pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, vyrábějící stavební materiál a sídlící u Lovosic, hledáme vhodné uchazeče/ky na novou pozici: Manažer/ka marketingu.

Máte praxi v B2B marketingu +-5 let a mluvíte plynule v anglickém jazyce? Tak hledáme Vás.

Náplň práce:

- prosazování strategických cílů společnosti při prodeji výrobků za účelem dosažení lepší pozice na trhu a vytváření pozitivní image firmy
- analýza trhu
- spolupráce s výrobním a obchodním týmem
- tvorba portfolia produktů a služeb dle tržních segmentů
- podpora zákazníků
- pravidelný reporting
- mediální strategie a komunikace

Požadujeme:

- SŠ/VŠ
- plynulá komunikace v AJ
- zkušenost v oblasti B2B marketingu
- uživatelská úroveň MS Office, internet a sociální sítě
- ŘP skupiny B
- výborné organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

- roční bonus ve výši 10 % z roční mzdy (závisí na splnění cílů)
- 25 dní dovolené
- širokou škálu benefitů
- přátelský kolektiv

Prosím, zasílejte životopis a motivační dopis i v anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1160, 410 02  Lovosice-Lovosice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

70000-77000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Ing. Klára Malá
Telefon: 725 960 656