HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Samostatná účetní

Hledáme účetní, která povede zaběhlý a skvěle fungující tým.

Detailní popis pozice

- audity a daně - příprava podkladů, zpracovávání dat a reportů, komunikace s auditory v rámci evropských poboček
- DPH - zodpovědnost za správnost a podpora při zpracování DPH
- účetnictví - měsíční uzávěrky, rekonciliace účtů, tvorba rezerv a dohadů
- mzdy -kontrola správnosti mezd před vyplácením zaměstnancům, podpora
mzdové koordinátorky, zodpovědnost za zprocesování cestovních náhrad,
zajištění převodu finančních prostředků
- komunikace a podpora napříč odděleními
- účetnictví vs. vedení týmu (70:30)

Požadujeme

- všeobecný přehled v oblasti účetnictví a daní, výborná znalost českého účetnictví
- komunikativní znalost angličtiny
- práce s Excelem na pokročilé úrovni
-Přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- 25 dnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění a plně hrazené životní pojištění
- stravenky
- odborné zaškolení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Barbora Šigutová
Telefon: +420 702 167 165