HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Obchodně-technický manažer

Pracovní náplň:
Hledáme zkušeného a komunikativního člověka s obchodními zkušenostmi na pozici Vedoucího střediska. Jedná se oblast vzduchotechnika, neobejdete se tedy bez technických znalostí. Vaší náplní práce by bylo:

- Zajištění kompletního chodu střediska
- Vedení a motivace týmu zaměstnanců střediska (cca 10 pracovníků)
- Realizace obchodní strategie, vedení 2 obchodních zástupců a samostatná obchodní činnost u významných zakázek
- Dohled na finančním plněním
- Komunikace s klienty (také osobně)
- Monitoring trhu v daném regionu, marketingové aktivity, účast na společenských akcích
- Práce v interním IS (tvorba reportů, kontrola faktur)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ, technický směr
- Zkušenosti s vedením lidí min.3 roky
- Zkušenosti s technickým obchodem podmínkou
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz sk.B
- Samostatnost, komunikativnost, svědomitost

Nabízíme:
- Motivující mzda + provize z obratu střediska
- Roční odměny
- Služební automobil
- Týden dovolené navíc, tedy 25 dnů
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost vzdělávání
- Mnoho dalšího…

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělání, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Lucie Süsserová
Telefon: 724 396 359