HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Finanční manažer

- 70letá tradice
- Automatizované postupy
- Stabilita a pokrokovost
- Významný zaměstnavatel v regionu

Přesně takto si zaslouží charakterizovat zaměstnavatel, pro kterého v tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici Finančního manažera.

Náplň práce

Hledáme spolehlivého finančního manažera, který si vezme na svou odpovědnost analýzy finančních aktivit společnosti a následně poskytování poradenství vrcholovému managementu ohledně budoucích finančních plánů s cílem umožnit vedoucím společnosti činit řádná obchodní rozhodnutí a plnit cíle společnosti.
Mimo jiné na Vás čekají aktivity jako vedení týmu účetního a controllingového oddělení, příprava měsíční závěrky, reporting mateřské společnosti, příprava statutární účetní závěrky a sledování cash flow.

Bude se Vám hodit:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Velmi pokročilou znalost anglického jazyka
- Praxi na podobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
- Zkušenost s vedením lidí
- Komunikativní, energickou a vůdčí osobnost
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office a SAP)
- ŘP sk. B

Nabízíme Vám:

- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
- 5 týdnů dovolené
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Roční manažerský bonus
- Služební vůz i k soukromým účelům

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

80000-125000 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, bonusy/prémie, kafetérie, manažerský motivační program, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Martin Holata
Telefon: +420 702 229 705