HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Údržbář forem

NÁPLŇ PRÁCE:

- opravuje formy s cílem připravit je pro plynulou výrobu dle výrobního plánu
- provádí preventivní kontroly a údržby dle plánu
- provádí záznamy o provedených údržbách a opravách
- spolupracuje při řešení abnormálních situací
- jezdí k dodavatelům pro náhradní díly a zakázky

POŽADUJEME:

- vyučen v technickém oboru
- praxe v oboru
- znalosti vstřikovacích lisů výhodou
- řidičský průkaz sk.B
- spolehlivost
- manuální zručnost

NABÍZÍME:

- práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- možnost profesního a karierního růstu
- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a
životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
- relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 1165, 410 02  Lovosice-Lovosice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Michaela Turková
Masarykova 998/31
400 01  Ústí nad Labem
Česká Republika