O NÁS

Flexibilní personální politika je v dnešní době nepostradatelná. Ve společnosti Hofmann Personal najdete ideálního partnera k řešení všeho kolem personálního managementu. V Německu i v dalších dceřiných společnostech v České republice, Rakousku, Švýcarsku, Anglii a USA nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání novou profesní perspektivu.

Společnost založila Ingrid Hofmann v roce 1985 a dodnes ji jako jediný vlastník řídí. Je, mimo jiné, členkou správní rady Spolkového úřadu práce, angažuje se v Asociaci poskytovatelů personálních služeb (BAP) či ve Spolkovém sdružení svazu německých zaměstnavatelů (BDA).

Chtěli byste další informace, hledáte personál nebo se ucházíte o zaměstnání? Kontaktujte nás! Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Historie společnosti

Pouze ten, kdo má jasnou vizi, může dosáhnout svých cílů. Když Ingrid Hofmann před více než 30 lety založila v Německu společnost Hofmann Personal, bylo pro ni stěžejním úkolem najít pro každého uchazeče odpovídající práci.

Díky orientaci na zákazníka a vysoké kvalitě služeb získala pracovní agentura Hofmann Personal mnoho stálých zákazníků. Vzniklo tak partnerství zaměstnavatelů a zaměstnanců se společností Hofmann Personal jako spojovacím článkem.

Založení a vývoj společnosti

Společnost Hofmann Personal byla založena 1985 paní Ingrid Hofmann a od té doby píše aktivně nejen vlastní historii, ale i historii svých zákazníků. Hnacím pohonem je již od počátku radost z propojení úspěšných společností a nejlepších pracovníků.

Historie personální agentury HOFMANN-WIZARD v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma Hofmann-Wizard s.r.o. k firemní skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku.

S vývojem hospodářské situace v České republice vznikala postupně poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů. Hofmann Personal reaguje na aktuální situaci na trhu práce a na rostoucí nároky na pracovní síly otevíráním dalších poboček.

Čísla, data a fakta

SPOLEČNOST

Hofmann Personal ČR se může od svého vzniku pyšnit expanzním kurzem. Mnohá pracoviště poskytují nejlepší péči o zákazníky a pracovníky přímo na místě.

SPOLEČNOST HOFMANN VE SVĚTĚ

Společnost Hofmann patří v Německu a Rakousku k největším personálním agenturám.

Německo: 89 pracovišť, dceřiná společnost I. K. Hofmann
Projektmanagement GmbH, dceřiná společnost actuell Personal GmbH, dceřiná společnost LOTT GmbH
Rakousko: 17 pracovišť, obchodní jednotka eXperts consulting center
Česká republika: 8 pracovišť
USA: 5 pracovišť
Švýcarsko: dceřiná společnost nemensis AG, dceřiná společnost jobboxx AG
Velká Británie: 1 pracoviště

Klikněte na příslušnou zemi a zobrazí se naše pracoviště.

Hofmann Skupina 2012 2013    2014    2015
Zaměstnanci Ø 19.900 20.100 22.500 23.000
Tržba v milionech EUR 567 613 728 768

     

 

 

Nastavení cookies