Agenturní zaměstnanci / Temporary help

Přidělení agenturních zaměstnanců poskytuje mnoho možností pro uchazeče a společnosti současně. Pracovník je zaměstnancem naší agentury a my mu zprostředkujeme práci ve firmě, která si naše služby objedná. Pro uchazeče o práci je tato služba zcela zdarma.

Výhody pro zaměstnavatele:   

 1. Máte tolik zaměstnanců, kolik právě potřebujete.   
 2. Zajistíme nábor a výběr personálu.
 3. Ušetříte za personální a mzdovou agendu.
 4. Ulehčíme vašemu personálnímu oddělení od administrativní činnosti.   
 5. Náklady na tyto zaměstnance se neobjeví ve vašich mzdových nákladech.   
 6. V případě snižování počtu zaměstnanců vám nevzniknou žádné pracovně právní následky, protože dočasný zaměstnanec je naším zaměstnancem.


Výhody pro zaměstnance:

 1. Dohlížíme na vaše pracovní podmínky, které musí být podle zákona stejné jako ty, které mají kmenoví zaměstnanci na stejné pozici.        
 2. Máte k dispozici osobního koordinátora, který kompletně řeší vaší personální agendu, a můžete se na něj kdykoliv obrátit.            
 3. Jako personální agentura za vás odvádíme sociální a zdravotní pojištění a posíláme vám mzdu na účet nebo ji vyplácíme hotově.
 4. U vybraných pozic nabízíme dotované ubytování a zdarma transport do zaměstnání.
 5. Pracovní poměr u nás se vám započítává do důchodu.

Jak se stanete naším zaměstnancem? Kontaktujte nás nebo se zastavte na jedné z našich poboček. Na základě vašich zkušeností a požadavků společně najdeme zaměstnání, které vám bude vyhovovat, a zprostředkujeme vám nástup ve firmě. Pokud s pracovní pozicí nebudete spokojeni, díky agenturnímu zaměstnání můžete vyzkoušet pozici jinou.

 

 

Nastavení cookies