Ostatní služby

Pro úspěch firmy jsou dnes rozhodující dvě kritéria, rychlost a kvalita. Hofmann Personal se od svého založení zaměřuje na spojení flexibilního nasazení s vysokou odborností svých zaměstnanců.
    

1. EXECUTIVE SEARCH

Hledáte top manažera nebo vysoce specializovaného odborníka? Jedná se většinou o osoby, které pracují toho času v jiné firmě podobného zaměření a na podobné pozici. Při využití běžných metod nemusíte dosáhnout úspěchu. A proto jsme tu my. Vytipujeme pro vás vhodného kandidáta, kterého sami oslovíme. Vaše společnost zůstane v anonymitě do nezbytně nutné doby.

2. OSM (ON SITE MANAGEMENT)

Přímé jednání, jasná a rychlá komunikace jsou klíčové faktory pro úspěch velkých projektů. Proto jsme také tam, kde nás potřebujete. S vlastní kanceláří přímo na místě dosáhneme rychlého a kvalitního servisu.

3. MASTER VENDOR

Velké společnosti potřebují zaměstnance všech kvalifikací i pro krátkodobé úkoly. To často přivádí interní správu personálu na hranice vlastních kapacit. Nechte to na nás. Převezmeme kompletní správu personálu všech dočasně přidělených pracovníků i od ostatních dodavatelů.

4. RECRUITING SUPPORT

Ušetříme čas a energii vašeho personálního oddělení. Převezmeme kompletní vedení náborové kampaně. Činnost vašeho personálního oddělení se nezastaví kvůli velkému množství uchazečů a pohovorů a běžná denní činnost personálního úseku není ohrožena.

5. OUTSOURCING

Převeďte na nás aktivity, které nejsou vaší hlavní činností, a šetřete tím své náklady. Zatímco vy se soustředíte na rozvoj ve svém vlastního oboru, naši experti na sebe převezmou personální činnosti v oblasti zpracování mezd, náboru a výběru zaměstnanců, administrativě či dalšího vzdělávání a rozvoje personálu.

6. OUTPLACEMENT

Outplacement je společensky přijatelné řešení pro společnosti, které se nemohou vyhnout snížení počtu zaměstnanců. Poskytujeme rady a podporu pracovníkům, kteří se chystají opustit společnost a hledají nové zaměstnání. Na základě individuálních a intenzivních pohovorů vytvoříme profil, zjistíme potenciál rozvoje, vypracujeme vysoce informativní podklady o uchazečích a připravíme pracovní pohovory. Jako personální agentura s velkým počtem zákazníků v nejrůznějších odvětvích máme možnost nabídnout těmto pracovníkům nové profesní vyhlídky. 

 

 

Nastavení cookies