HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Grafik s NJ

Pracovní náplň:
Hledáme komunikativního člověka, který by se stal součástí naší firmy a rád by převzal na starost rozvoj našich produktů.

- Sledování trendů obalových materiálů
- Vývoj nových produktů a obalů, redesign stávajících
- Komunikace s reklamními agenturami
- Následná spolupráce s výrobou, nákupem a marketingem

Požadujeme:
- NJ pokročilá úroveň, AJ komunikační úroveň
- Moc rádi Vás na vše zaučíme, ale neobejdete se bez alespoň základních znalostí v oblasti marketingu a grafiky
- Znalost obalových materiálů výhodou
- Komunikativnost, komunikativnost, komunikativnost

Nabízíme:
- Otevřené pracovní prostředí, milý kolektiv
- Flexibilní pracovní doba
- Možný občasný home office
- Nástup možný IHNED
- Sleva na firemní produkty
- Firemní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hodonín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, rozjezd zcela nového projektu, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, zahraniční pracovní cesty, profesní/osobní kouč, vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Lucie Süsserová
Telefon: 724 396 359