HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

HR Recruiter/Personální konzultant

Jsme sehraný tým konzultantů a koordinátorů a poskytujeme klientům i uchazečům o zaměstnání služby nejvyšší kvality. Rozumíme personalistice, potřebám a přáním uchazečů i klientů a snažíme se vždy najít to nejlepší řešení pro všechny strany.
Do našeho týmu v Liberci hledáme zkušeného, cílevědomého, zodpovědného a spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici Personální konzultant/Recruiter.

Vaším úkolem bude:

- péče o klienty, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních kontaktů,
- práce s interními systémy a aplikacemi, intenzivní využívání databází a sociálních sítí při vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice,
- denní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů,
- koordinační činnost mezi kandidáty a klienty, zprostředkování pohovorů ve firmě.

Očekáváme od Vás:

- SŠ nebo VŠ vzdělání,
- znalost inzertních portálů, sociálních sítí,
- velkou samostatnost, výborné komunikační a prezentační dovednosti,
- zkušenost s nábory (recruitmentem) podmínkou,
- příjemné vystupování, pro-klientský přístup,
- zodpovědnost a spolehlivost,
- schopnost týmové i samostatné práce,
- ŘP "B", aktivní řidič.

Nabízíme Vám:

- různorodou a zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zajímavou mzdu v závislosti na Vašich zkušenostech + motivační systém bonusů,
- stravenky, 5 týdnů dovolené, služební telefon, notebook
- možnost profesního růstu.

Nástup

Nástup je možný ihned, popřípadě dohodou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mariánská 1382/5, 460 01  Liberec-Liberec I-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt

Andrea Svěcená
Prešovská 201/4
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika
Telefon: 725 895 457