HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Technická podpora (ERP)

Pracovní náplň:
Hledáme konzultanta do našeho technického týmu. Budete mít na starosti:

- Instalace našich ekonomických počítačových systémů u zákazníka
- Testování
- Nastavení parametrů
- Školení zaměstnanců ve firmě u zákazníka
- Poskytování technických rad našim klientům (přes telefon, chat nebo vzdálenou plochu)

Požadujeme:
- Zkušenosti s ERP systémy
- Důležitá je komunikativnost, proklientský přístup
- Pokud máte ochotu se učit, rádi Vás vše naučíme
- Zkušenosti s SQL velkou výhodou

Nabízíme:
- Motivující mzda + pravidelné příplatky každý měsíc
- Náborový příspěvek
- Příspěvek na stavování
- Cafeterie
- Multisport karta
- Flexibilní pracovní doba
- Týden dovolené navíc + sick day
- Jazykové kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, profesní/osobní kouč, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Süsserová
Telefon: 724 396 359