HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme mezi světovou špičku personálních agentur.

Operátor skladu s TOP mzdou – 150 Kč/hod

Krátký popis pozice

Hledáme šikovného kandidáta na pozici operátor skladu s potravinami. Nevyžadujeme praxi, stačí mít potravinářský průkaz a ochotu pracovat.

Detailní popis pozice

• Vaší náplní práce bude příjem zboží a doplňování do skladu.
• budete pracovat v režimu krátký a dlouhý týden buď od 5:00 do 17:00 nebo od 10:00 do 22:00

Požadujeme

• potravinářský průkaz

Nabízíme

• skvělá mzda – 150 Kč/hod
• příplatky dle zákoníku práce (přesčas 25%, víkendy 10%, svátky 100%)
• dlouhodobou spolupráci
• pracovním oděvem Vás vybavíme (vesta a boty)
• možnost parkování u firmy
• 20 dní dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Slatina

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Venzlů
Prešovská 201/4
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika